Kerkdienst op 25 september om 10.30 met Martijn Rozing

door Ellen de Jong

Op 25 september gaat Martijn Rozing ons voor; hij is inmiddels een bekend gezicht in onze kerk. Als stagiair bij Pieter Lootsma heeft Martijn dit najaar een aantal gespreksgroepen en filmavonden georganiseerd waardoor we hem veel vaker actief gaan zien in onze kerk.

Hier vindt u Liturgie Dienst 25 sept 2022

Op het orgel speelt Marcus van der Heide.

De dienst wordt gestreamd via Kerkdienstgemist

Voor deze dienst is de bestemming van het collectegeld voor de helft voor de Voedselbank Naarden Bussum , de andere helft is bedoeld voor onze eigen kerk. U kunt de QR-code gebruiken of overmaken naar het IBAN -nummer van de gemeente : NL 90 INGB 0000 300652 t.n.v. Remonstrantse Gemeente Naarden Bussum.

Dit is de QR-code:

gepubliceerd op 18 september 2022